Soltis Technologie

ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU

INSTALACJE PRZEMYSŁOWE
ZBIORNIKI I URZĄDZENIA CIŚNIENIOWE
INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

Relacje inwestorskie

Soltis jest firmą skuteczną, sprawnie i nowocześnie zarządzaną, z uwzględnieniem realiów rynków i potrzeb odbiorców. Ponadto właściwe planowanie i budżetowanie sprawia, że nasze koszty są utrzymywane na odpowiednim poziomie.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Wszystkie udziały spółki są własnością Zarządu Soltis Sp. z o.o., który jednocześnie zarządza bieżącymi działaniami firmy. Jesteśmy ukierunkowani na stałą współpracę oraz własny rozwój poprzez lepsze zrozumienie i penetrację rynku, w którym się specjalizujemy.

Możliwości inwestowania

Istnieje możliwość inwestowania w firmę Soltis Technologie lub możliwość inwestowania poprzez wspólne i skoordynowane penetrowanie rynku wraz z naszą firmą.

Opieramy swój potencjał na kapitale ludzkim oraz wiedzy "know how". Ciągła kontrola i segregacja dostawców, dbałość o powtarzalność i kontrolowanie procesów wytwarzania wpływają dodatnio na jakość naszych produktów. Produkty, które oferujemy posiadają też wszystkie wymagane certyfikaty, badania i dopuszczenia oraz są bardzo dobrze dopasowane do potrzeb rynku. Dzięki temu znajdują nabywców w Polsce i na świecie.

Prosimy zwrócić się do nas w celu omówienia możliwości inwestowania. Z pewnością przekonacie się Państwo do podjęcia z nami szczegółowych rozmów dotyczących Państwa zysku.

Soltis - inwestowanie w przemysł

Soltis © Technologie

Soltis - Rozwiązania dla przemysłu

:: Copyright © 2013 :: Soltis Sp.z o.o. Prawa Zastrzeżone! All Rights Reserved!

Projekt, grafika, logo i kodowanie strony: 4bonum @ gmail.com